سخن روز:
ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم.

بهترین هتلهای صخره ای دنیا

۶ تا از بهترین هتل های صخره ای دنیا
هتل های زیبا و عجیبی در سرتاسر دنیا وجود دارند که دیدن آنها همیشه شور و شوق زیادی را به همراه دارد، هتل هایی که شاید در تصورتان هم نگنجد و دنیای تک ستاره در این مطلب قصد معرفی ۶ تا از بهترین هتل های صخره ای دنیا را به شما دارد پس تا انتها ما را همراهی کنید:

هتل Polurrian bay ، کورن وال
کورنال وال در آمریکا زیباترین صخره ها را دارد و هتل Polurrian bay روی زیباترین آنها قرار گرفته است. با مشرف بودن به Lizard Peninsula و ارائه بهترین مهمان نوازی به سبک بریتانیایی همراه با سرمایی که در آنجا حس می شود مورد علاقه کودکان و حیوان دوستان است تا با تمام خانواده شان به این مکان بیایند.

Uluwatu ، جزیره بالی

مقصد نهایی بالینس ، Alila Villas Uluwatu از لحاظ معماری الهام بخش و دوستدار طبیعت برای رفتن به آنجاست. به دلیل سرویس دهی لوکس با پیشخدمت های شخصی خود هتل، ویلاهای آبگیری مستقل و رستورانهای درجه یک و چشمه های آب معدنی این هتل به خود می بالد و این امکانات باعث شده است که به هتلی بسیار زیبا و معقول تبدیل شود که تاکنون وجود داشته است– اما بیشترین موردی که باعث شده است این هتل سرآمد هتل های دیگر باشد بالای صخره قرار گرفتن آن است که دارای مناظر زیبای چشمگیر رو به دریای هند می باشد.

Post Ranch هتل ، بیگ سور ،کالیفرنیا
این هتل در بیگ سور قرار دارد. هتل Post Ranch اگر مسافرتتان از مسیر شماره یک باشد، جایی برای استراحت است. اتاق های آن از نوع خانه های درختی محشری است و دارای دیدی ۱۸۰ درجه ای از اقیانوس آرام است که دارای اتاقک های لب صخره ای بی نظیر است- مکانی زیبا برای جرعه جرعه سر کشیدن قهوه کالیفرنیا و خیره شدن به غروب زیبا.

هتل بین قاره ای Koh Samui. تایلند
بنا به شواهد تاریخی Koh smui، زنده کننده تصاویری از سواحل پر از توریست است، این هتل باعث منحرف کردن مسیر جمعیت به سمت آن می شود و آنها را به سمت کش و قوس های دست نخورده کنار ساحل غربی می کشاند. این هتل تمام تزئینات زیبا و لوکس را که مورد انتظار است، عرضه کرده است که خود او نیز باید از منظره زیبای اقیانوس نیز سپاس گذار باشد.

هتل Jade Mountain Resort Caribbean, St Lucia
مورد مسحورکننده مربوط به هر یک از ۲۴ اتاقی است که در این مکان ساخته شده است و آنها را پناهگاه نامگذاری کرده اند و هر کدام شامل فضای باز بدون درز همراه با تختخواب، سالن استراحت و استخر خصوصی است.این هتل مکان مناسبی برای کسانی است که برای ماه عسل به آنجا می روند که هر چیز رمانتیکی همراه با غروب دل انگیز دارد.

هتل Mystique، سنتورینا
این هتل بر روی صخره های دره های سنتورینا قرار گرفته است. برآمدگی های آهکی هتل در طول منظره های یکپارچه دریا قرار گرفته اند. تمام غارها تبدیل به سوئیتهای با منظره زیبای Aegean شده اند و آتشفشانی با دهانه دودی در پشت آن است. اگر می توانید خود را از آنجا دور کنید البته با وجود روستای Oia که زیباترین در نوع خود است و مکانی است که احساس می شود به سمت شیب دره خمیده شده است.

 

شعبه تهران: ميرداماد - مابين ميدان محسني و رازان شمالي - جنب بانک ملت - ساختمان 107 - پلاک 91 - واحد 6
تلفن:     22221422 21 98+
نمابر:     22229112 98 21+

 

 

دفتر مرکزی: تبریز، جاده ائل گلی، نرسیده به کوی سهند، نبش بن بست اطلس

تلفن:     33829595 41 98+
نمابر:     33829494 41 98+

 

 

شعبه ولیعصر: تبریز ـ فلکه بازار ـ اول خيابان شهريار شمالی

تلفن:     33333311  41  98+
نمابر:     3336660 41 98+
 

 

شعبه برج شهر: تبریز، خیابان 29 بهمن ـ برج شهر

تلفن:     3141 41 98+
نمابر:     33248565 41 98+