سخن روز:
اگر کشتی‌تان به‌گل‌نشسته، فرصت خوبی است تا اضافات را دور بریزید شاید به دریا بازگشت.

زیباترین جاذبه های شرق اروپا

 

جاذبه های زیبای شرق اروپا
آیا قصد دارید که به اروپا سفر کنید؟ برای شما پیشنهادات خیلی خوبی داریم، به جای اینکه به کشورهای شلوغ و توریستی ای مثل فرانسه، انگلیس یا ایتالیا بروید به شرق اروپا سفر کنید. در این کشورها بیشتر جاذبه های گردشگری هزینه کمی دارند و با زیبایی باورنکردنی خود شما را متعجب می کنند. با ساتراپ سیر همراه باشید تا به شما زیباترین جاذبه های توریستی شرق اروپا را معرفی کنیم.

کراکوف، لهستان
تاسیس شهر کراکوف به قرن هفتم بر می گردد این شهر یکی از قدیمی ترین و تاریخی ترین شهرهای لهستان است. کراکوف یکی از زیباترین شهرهای اروپا و همچنین یکی از منحصربفردترین مقاصد گردشگری در جهان است. این شهر به داشتن میراث فرهنگی گسترده و معماری های درخشان گونیک، رنسانس و باروک معروف می باشد.

قلعه برن (Bran) ، رومانی
قلعه برن از قلعه های قرون وسطی ای و یکی از ترسناک ترین قلعه های جهان است که در مرکز رومانی قرار دارد. ادعا شده که این قلعه محل حکومت ولاد سوم – حاکم بی رحم رومانی – بوده است. برام استوکر نویسنده معروف ایرلندی در نوشتن داستان کتاب دراکولا از شخصیت این پادشاه الهام گرفته است.
تالین، استونی
تالین پایتخت و بزرگ ترین شهر استونی و یکی از بهترین شهرهای قرون وسطی ای اروپا است که به خوبی حفظ شده و شهر قدیمی آن حتی در میراث جهانی یونسکو هم به ثبت رسیده است. شرکت های بین المللی زیادی (مانند شرکت اسکایپ) در شهر تالین ایجاد شده اند از این رو گاهی به آن دره سیلیکون اروپا نیز می گویند. هر سال حدود ۴٫۳ میلیون گردشگر از این شهر بازدید می کنند و همچنین یکی از مقاصد مهم کشتی کروز در دریای بالتیک است.

پارک ملی دریاچه های پلیتویک، کرواسی
این پارک بزرگ ترین و محبوب ترین پارک کرواسی است که به داشتن زیبایی های طبیعی حیرت آور مثل آبشارها، دریاچه هایی با آب های زلال و صخره های کارست معروف است. در ناحیه کوهستانی قرار دارد و از کرواسی مرکزی تا مرزهای بوسنی کشیده شده است. این محل در هر فصلی از سال محلی عالی برای بازدید و گشت و گذار می باشد.

قلعه خوتین، اوکراین
قلعه خوتین در سمت راست رودخانه نیستر در غرب اوکراین قرار دارد. یک قلعه قرون وسطیای و یکی از عجایب هفتگانه اوکراین است. این بنا در فیلم های تاریخی ماجراجویی زیادی مثل وایپر (سال ۱۹۶۵) نمایش داده شده است.
بوداپست، مجارستان
بوداپست، پایتخت مجارستان، یکی از زیباترین شهرهای اروپا و همچنین جهان است که پر از جاذبه های گردشگری مثل باغ های گیاهشناسی، پارک ها و ساختمان هایی با معمار زیبا می باشد.
دره اوواچ، صربستان
دره اوواچ یک رودخانه فرا مرزی بین المللی است که از جنوب غربی صربستان تا شرق بوسنی کشیده شده است. این دره، محلی بسیار زیباست و اگر بر روی تپه های اطراف آن به تماشای دره بنشینید از چشم انداز پیچ و خم های زیبای رودخانه لذت می برید. حیات وحش متنوعی دارد که آن را تبدیل به مکانی محبوب برای طبیعت دوستان کرده است.
براتیسلاو، اسلواکی
براتیسلاو پایتخت، بزرگ ترین شهر، مرکزی سیاسی، فرهنگی و اقتصادی اسلواکی است. قلعه نمادین این شهر در بالای رودخانه دانوب قرار دارد که به کل شهر مشرف می باشد. این شهر پر از دانشگاه، موزه، تئاتر، گالری، مراکز خرید و جاذبه های معروف است

 

شعبه تهران: ميرداماد - مابين ميدان محسني و رازان شمالي - جنب بانک ملت - ساختمان 107 - پلاک 91 - واحد 6
تلفن:     22221422 21 98+
نمابر:     22229112 98 21+

 

 

دفتر مرکزی: تبریز، جاده ائل گلی، نرسیده به کوی سهند، نبش بن بست اطلس

تلفن:     33829595 41 98+
نمابر:     33829494 41 98+

 

 

شعبه ولیعصر: تبریز ـ فلکه بازار ـ اول خيابان شهريار شمالی

تلفن:     33333311  41  98+
نمابر:     3336660 41 98+
 

 

شعبه برج شهر: تبریز، خیابان 29 بهمن ـ برج شهر

تلفن:     3141 41 98+
نمابر:     33248565 41 98+