سخن روز:
ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم.

بهترین اقامتگاه های مالدیو برای غواصی

 

فرصت های عالی غواصی در بهترین مکان های مالدیو
اگر شما از فردی که در حال برنامه ریزی برای سفر به مالدیو است بپرسید که چرا این بخش خاص از جهان را انتخاب کرده، یکی از معمول ترین دلایل، تجربیات بی نظیر غواصی خواهد بود. مالدیو برای دید عالی، آب های شفاف و لذت بخش، درجه حرارت گرم، مشهور است که چشم انداز زیر آب را در زمره برترین ها قرار می دهد. با وجود امکان انتخاب از چندین استراحتگاه جزیره، تصمیم گیری درباره مکان اسکان، می تواند مشکل باشد. اینها پیشنهاداتی ازساتراپ سیر برای بهترین مکان های اقامتی در مالدیو هستند

که فرصت های عالی غواصی را ارائه می دهند:مطالب مرتبط از بهترین تپه های دریایی برای غواصی در مالدیو است و دسترسی به برخی از نقاط بزرگ غواصی نیز وجود دارد، از جمله شارک پوینت – که مجموعه بزرگی از کوسه ها (با طول ۶FT) بالای نقطه سراشیب، گرد هم می آیند. اسکوتر های مخصوص غواصی، در رسیدن به بخش های تپه ای به شما کمک می کنند، که در غیر اینصورت، برای دسترسی مشکل خواهید داشت، و آموزش دهندگان برای ارائه آموزش، در دسترس هستند، اگر قبلأ هیچ گاه از اسکوترها استفاده نکرده باشید.

Oblu در Helengeli Oblu بخاطر تپه های رنگارنگ خود، معروف است، که چند متر دورتر از جزیره واقع شده اند. این، یکی دیگر از گزینه های عالی برای غواصی و شیرجه زدن است – همه نوع ماهی، هشت پا، مارماهی، لاک پشت، کوسه ها و ماهی های برقی را نزدیک سطح آب مشاهده می کنید. دو جایگاه تپه ای در دو طرف بندر وجود دارد. در نزدیکی اینجا، فرصت های خوبی برای غواصی آهسته وجود دارد – تجربه ای هیجان انگیز، که احساس پرواز در زیر آب را دارید همانطور که همراه با جریان، حرکت می کنید. این نیز یکی از استراحتگاه های مقرون به صرفه تر مالوید به شمار می رود.

Jumeirah Vittaveli گذشته از اینکه یکی از لوکس ترین استراحتگاه های جزیره ای در منطقه است، یکی از بهترین پناهگاه ها در جزیره مرجانی جنوبی نیز می باشد. با امتداد از ۵۰۰M در دو طرف این جزیره، لازم نیست که تا دوردست شنا کنید، قبل از اینکه مورد استقبال حجم وسیعی از مرجان های فریبنده و منطقه کم عمق ماهی های جزیره ای، قرار بگیرید. برای غواصان با تجربه تر، پنج نقطه دیگر شیرجه در مجاورت، وجود دارد. متصدی های پناهگاه، با کمک زیست شناسان دریایی و نیز سازمان های مستقل برای پرورش و حفاظت از مرجان ها، و حصول اطمینان از زیبا ماندن آن برای سال های بعدی، به حفاظت از صخره های آن می پردازند.

Park Hyatt Maldives Hadahaa تپه های دریایی در این پناهگاه، بسیار به یاد ماندنی هستند؛ مسئولیت بزرگ حفاظت از خود را انجام داده اند (بسیار سالم است – پرتکاپو همراه با زندگی). بسیاری از انواع مختلف موجودات دریایی از جمله ماهی، کوسه، لاک پشت و حتی هشت پا را بدون نیاز به قایق در این نقطه مشاهده میکنید. غواصی عالی با پریدن از انتهای اسکله، امکان پذیر است.

از هر کسی که در این پناهگاه بوده، بپرسید، آنها هیجان را در مورد مناظر دیدنی و جذاب زیر آب، تجربه کرده اند. غواصی، در تپه های پناهگاه، متنوع است بطوریکه نیازی به همکاری بیشتر در صحرا وجود ندارد، اما غواصان با تجربه ممکن است مایل به سفر با قایق به برخی از سایت های نزدیک باشند. اگر شما در زمان مناسب از سال، مراجعه کرده باشید، حتی فرصت برای دیدن کوسه نهنگ ها نیز وجود دارد

 

شعبه تهران: ميرداماد - مابين ميدان محسني و رازان شمالي - جنب بانک ملت - ساختمان 107 - پلاک 91 - واحد 6
تلفن:     22221422 21 98+
نمابر:     22229112 98 21+

 

 

دفتر مرکزی: تبریز، جاده ائل گلی، نرسیده به کوی سهند، نبش بن بست اطلس

تلفن:     33829595 41 98+
نمابر:     33829494 41 98+

 

 

شعبه ولیعصر: تبریز ـ فلکه بازار ـ اول خيابان شهريار شمالی

تلفن:     33333311  41  98+
نمابر:     3336660 41 98+
 

 

شعبه برج شهر: تبریز، خیابان 29 بهمن ـ برج شهر

تلفن:     3141 41 98+
نمابر:     33248565 41 98+