تجربه ما خلق بهترین خاطرات شماست

clear

بهترین غذاهای ترکیه

وقتی به یک کشور خارجی سفر می کینم، یکی از بهترین بخش های سفرمان، خوردن غذاهای جدید در آن کشور است. وقتی غذاهای محلی یک کشو را امتحان می کنید، در واقع بخشی از فرهنگ آن کشور را امتحان کرده اید. امروز می خواهیم در کشور ترکیه کمی گشت و گذار کرده و بهترین غذاهای ترکیه را به شما معرفی کنیم. با ساتراپ همراه باشید:

این خبر خوشی برای مسافران ایرانی تایلند می باشد که با صرف هزینه سفر پایین در سیزدهمین رستوران برتر جهان از خوردن غذا لذت ببرند. حتما شما هم مثل بسیاری از مردم عاشق و طعم و لذت دوست دارید که دلیل رتبه بندی رستوران ها و کیفیت غذا و فاکتورهای یک رستوران برتر جهانی را بدانید. نام این رستوران NAHM هست و شما در سفر به تایلند می توانید سفارش یک وعده لوکس داشته باشید. با ساتراپ مجری توره نوروز 96 همراه شوید تا در این رابطه بیشتر بدانید.

 

رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد

کمتر کسی پیدا می شود که فست فود دوست نداشته باشد، طعم بینظیر و خوشمزه فست فودها باعث شده که علی رغم همه ضررهایی که دارد باز هم از محبوب ترین غذاهای دنیا باشد. وقتی صحبت از فست فود و همبرگر به میان می آید یاد بزرگ ترین فروشگاه های زنجیره ای دنیا، مک دونالد می افتیم. امروز در این پست می خواهیم از واقعیت هایی جالب درباره رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد صحبت کنیم، ساتراپ را همراهی کنید.

بدیهی است غذاهای هر کشور و منطقه جزو جاذبه های آن نیز محسوب می شود. در این خصوص برخی از غذاهای ایرانی نیز مورد استقبال و تعریف و تمجید توریست های بازدید کننده در ایران بوده است. در این مقاله قصد داریم 3 غذای ایرانی را که مورد استقبال یکی از سر آشپزان معروف امریکایی قرار گرفته و از آن در کتاب خود با عنوان آشپزخانه جدید پارسی یاد کرده است معرفی نماییم. با ساتراپ همراه شوید تا در این خصوص بیشتر توضیح دهیم.

 

چه از کسانی باشید که زیاد به سفر می روید و چه علاقه چندانی به سفر نداشته باشید می دانید که جهان بزرگ و متنوع است. مردم در نقاط مختلف جهان غذاها و رژیم خاص خودشان را دارند. اگر چیزی وجود داشته باشد که در همه فرهنگ ها مشترک باشد آن علاقه به خوردن نوشیدنی های گرم است. با این نوشیدنی ها می توانید در تمام مدت روز از لحظات خود لذت ببرید. می توانید در حین خواندن یک کتاب، همراه یک دوست در یک کافه دنج ، در خانه همراه خانواده و یا در یک مراسم خاص خارجی طعم و مزه خاص نوشیدنی گرم خود را تحسین کنید. هر کشور و فرهنگی برای خود نوشیدنی های گرم مخصوصی دارد که می خواهیم در ادامه آن ها به شما معرفی کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

مشتری دائمی

ساتراپ پرواز با بیش از 7000 مشتری دائمی