تجربه ما خلق بهترین خاطرات شماست

clear

متروی مسکومتروی مسکو در روسیه با زیبایی خاصی که دارد شاید یکی از جاذبه های گردشگری این شهر باشد. این مترو با ۲۰۶ ایستگاه و ۱۳ خط بعد از پکن و شانگهای، لندن و نیویورک پنجمین متروی بزرگ جهان  است. طبق تحقیقاتی که درسال ۲۰۱۲ انجام شد این مترو با ۹ میلیون مسافر روزانه و ۶ میلیون مسافر آخر هفته دومین سیستم حمل و نقل شلوغ در جهان بود. اگر می خواهید درباره متروی مسکو بیشتر بدانی دساتراپ را همراهی کنید.

بهترین زمان برای خرید اجناس حراج در استانبول چه زمانی است؟ حراج های تابستانی از چه زمانی شروع می شود؟ آیا فصل حراج می تواند دقیقا همزمان با بازید ما از این شهر باشد؟ معمولا کسانی که قصد خرید از استانبول داشته باشند این سوال ها را زیاد می پرسند. استانبول مراکز خرید زیادی دارد که اگر در چند تا از بهترین مراکز آن گشتی بزنید می بینید که در آن ها اجناسی با برندهای بین المللی و برندهای داخلی متنوع زیادی دارد. برای اینکه بدانید این اجناس با کیفیت چه زمانی حراج شده و با قیمت کمتری به فروش می رسند در ادامه با ساتراپ همراه باشید.

در مارماریس از اول مهر تا آخر آبان میتوانید با قیمت های باور نکردنی خرید کنید چرا که تمامی فروشگاه ها 50% حراج میشود و شما بهترین اجناس برند را میتوانید خریداری کنید.مغازه ها و فروشگاهها در مارماریس سرپوشیده و سر باز هستند شما با قدم زدن در شهر مارماریس می توانید خریدهای خوبی کنید . در بازار مارماریس ترکیه می توانید اجناس چرم و جیر عالی، لوازم مسی و برنجی، جواهرات و سایر اشیایی که از عقیق ساخته شده اند را پیدا میکنید .

هواپیمایی آزال (آذربایجان ایرلاین) بزرگترین ایرلاین جمهوری آذربایجان است که در مجاورت فرودگاه حید علی اف در شهر باکو واقع شده است. این ایرلاین از اعضای انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) می باشد که به آسیا و اروپا پرواز دارد. با هوایپمایی ساتراپ یک از چارتر کنندگان تور باکو همراه شوید تا اطلاعات جالبی در خصوص این ایرلاین ارائه کنیم.

حمل دارو در سفر به گرجستان

گرجستان یکی از کشورهای نزدیک ایران است که به دلیل طبیعت بکر، دریای سیاه و کوه های قفقازش مدتی است مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است تا جایی که سفیر ایران در گرجستان، از افزایش بی سابقه ی سفر ایرانیان به گرجستان گفته است. علاوه بر این، گرجستان کشور نسبتا ارزانی است که خود می تواند یک معیار خوب برای انتخاب این کشور به عنوان یک مقصد گردشگری باشد. با این وجود بعضی از داروهایی که توسط افراد در ایران مصرف می شود و در کشور ما قانونی است، در گرجستان نه تنها غیر قانونی است بلکه مجازات بسیار سنگینی را هم در پی دارد. در این مورد توضیحاتی داده شده است که خوب است قبل از سفر به گرجستان آن را بدانید، ساتراپ را همراهی کنید.

سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) گزارشی در خصوص گردشگران کشورهای مختلف و مقدار هزینه مصرف شده توسط آنها در حین گردشگری دارد که همه ساله ارائه می کند. سال 2016 نیز گزارشی با این مضمون منتشر کرد که با توجه به آن می توان ولخرج ترین گردشگران را رتبه بندی کرد. با ساتراپ مجری تورهای ایرانگردی همراه باشید تا بیشتر توضیح دهیم.

معمولا در بیشتر شهرهای توریستی دنیا رفت و آمد با مترو برای گردشگران هم ارزان تر و هم راحت تر است. شهر استانبول با سیستم متروی بزرگ خود روزانه افراد زیادی را جابجا می کند. در سفر به این شهر در صورت استفاده از مترو می توانید به آسانی به بیشتر نقاط دسترسی داشته باشید. می خواهیم درباره سیستم متروی استانبول حرف بزنیم، ساتراپ را همراهی کنید.

می خواهید به چین سفر کنید؟ اندکی دست نگه دارید! ما در ساراپ پرواز مقاله جالبی برایتان آماده کرده ایم! سنت ها و باورهایی در بین مردم هر کشور و از جمله چین وجود دارد که توجه و احترام به آنها می تواند موجب آرامش و عدم سئو تفاهم باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا 6 نکته جالب در این راستا معرفی کنیم!

مشتری دائمی

ساتراپ پرواز با بیش از 7000 مشتری دائمی